Svetingi, jauki ir nedideli svečių namai “Green Apple” yra įsikūrę pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, vos už 100 metrų nuo Aušros vartų. Svečių namas yra apsuptas meno galerijų, antikvariato parduotuvėlių, prabangių vardinių parduotuvių, restoranų, vyninių ir barų. Vos už kelių žingsnių nuo “Green Apple” yra dviračių nuoma, Turizmo informacijos centras. Iki visų lankytinų vietų galima nueiti pėstute.

XIX a.istoriniame Vilniaus senamiesčio pastate įsikūrusiame svečių namuose yra 6 erdvūs, patogūs, namų jaukumu ir šiluma dvelkiantys kambariai, kurie yra įrengti taip, kad viešnagė čia būtų kuo patogesnė ir malonesnė.

I aukšte yra įrengta moderni virtuvė su virykle, šaldytuvu, mikrobangų krosnele, virduliu, indais. Joje galima gamintis maistą. Rūsyje yra valgomasis su poilsio zona, kurioje yra odiniai baldai, televizorius, kavos staliukas, židinys.

Draugiški ir paslaugūs visą parą dirbančios registratūros darbuotojai, suteiks visą aktualią informaciją, atsakys į klausimus, padės išsirinkti ir užsakyti reikalingą paslaugą ir su malonumu pagelbės visais iškilusiais klausimais.

Laukiame Jūsų svečiuose ir pažadame, kad padarysime viską, kad Jūsų viešnagė paliktų Jums pačius maloniausius įspūdžius ir jos metu jaustumėtės kaip namie.